top of page

Новини

Андріана народжена для кохання

 

Андріана покаже, чого хочуть дівчата у своєму новому кліпі на пісню «Ой, Мамо». У ролику розповідається драматична історія дівчини, котра виросла і прагне кохання. «Моя героїня — це дівчина, котра хоче, аби її кохали. Вона хоче романтики, чогось високого, а її мама натомість змушує займатися якимись рутинними побутовими речами. Дівчина створена для кохання, а її примушують ліпити горщики. У неї це виходить так собі, а от коли дівчина одягає гарний одяг, то одразу стає зрозуміло, що вона народжена для краси і кохання», — пояснює співачка.

 

Вже традиційно у своїх кліпах Андріана постає одразу у кількох образах і відео «Ой, Мамо» не є винятком. «Я люблю бути різною, хочу експериментувати, приміряти на себе все нові і нові образи. Інколи я до кінця не знаю, ким буду у кліпі. В останній момент на зйомках до мене прибігає наш стиліст Марія Шурубура і каже: «Ось зараз ти будеш в такому вбранні і з таким от макіяжем». Цього разу у кліпі ви побачити мене у семи різних образах. Не хочу розкривати всіх секретів, але ви побачите мене такою, якою ще досі не бачили», — обіцяє виконавиця.

 

Режисером кліпу «Ой, Мамо» знову став львівський кліпмейкер Володимир Шурубура, з яким Андріана співпрацює вже не вперше. «За час, поки ми працюємо разом, ми встигли притертися один до одного. Я розумію її, вона розуміє, чого від неї хочу я ледь не з півслова. Нам дуже зручно працювати разом», — каже режисер.  

 

Зйомки відбувалися у Києві. У ролику, окрім самої Андріани, були задіяні музиканти її групи Balkanic Band, а також пара професійних танцівників, котрі хореографічно доповнили малюнок нової відео-історії співачки.

 

Композиція «Ой, Мамо» належить перу львівського музиканта Владіслава (Vladislav) Левицького, котрий трагічно загинув три роки тому. Таким чином співачка вирішила вшанувати пам'ять давнього друга. Попри трагічний підтекст відео вийшло веселим та жартівливим, як власне і сама композиція.

 

«Ми всі сумуємо за Владіславом, але життя триває. Він був дуже веселою людиною і в цьому кліпі ми хотіли передати той настрій, який він вкладав у свою пісню. Аби всі пам’ятали його саме таким, яким він був насправді — веселим та життєрадісним», — розповіла Андріана.

bottom of page