top of page

Біографія

12 квітня народилась майбутня талановита співачка Андріана. Батьки помітили музичний талант доньки і з радістю відвели в Кам’янко-Бузьку музичну школу, де маленька Андріана опановувала техніки співу, розвивала свої вокальні здібності. Та невдовзі дівчина написала музику до першої своєї пісні. Так з’явилась мрія стати професійною співачкою. В першу чергу, доньку підтримала мама Андріани. Вони разом відвідали чималу кількість вокальних фестивалів та конкурсів у яких Андріана брала участь як співачка, займала перші та призові місця в номінації «Вокал». Так за період 1996-2004 років Андріана стала лауреатом та дипломантом у 33 всеукраїнських та міжнародних конкурсах та фестивалях. В 2003 році виходить перший сингл Андріани «Не забуду», який стрімко вривається в Хіт-паради обласних та регіональних радіостанцій. Пісня «Не забуду» стає хітом в Україні, а співачка Андріана стає популярною. У 2004 році на телеекранах з’являється перша відео робота Андріани «Я не забуду».

 

На період з 2003-2004 рр. співочої кар’єри, Андріана уже мала більше 10 синглів. А у 2005 році її перший дебютний альбом «За тобою в небеса».

На початку 2004 році Андріана бере участь у проекті "Miss Music" який стає хорошим стартом і поштовхом для кар'єри співачки

Також з  2004 по 2008 роки були відзняті кліпи на наступні пісні: «Вільна душа», «Love StoryЯ», «Пригорни мене».


Андріану починають запрошувати на різноманітні телевізійні проекти. Так на період 2004-2010 рр. неодноразово приймала участь як співачка в проектах «Шлягер року», «Наша пісня».

З 2003 по 2016 роки відбулось більше 600 концертів Андріани у різних містах України. Є автором музики, співпрацює з багатьма українськими поетами.


23 грудня 2008 року в київському нічному клубі DISCO RADIO HALL Андріана презентувала свій другий студійний альбом «Love StoryЯ». А в 2009 була визнана «Найкращою співачкою 2009 року» по версії глянцевого журналу «RIA Львів».

 

В період 2008-2015 рр. Андріана випустила 10 синглів та відзняла відеороботи на пісні Love Show, «Назовсім», «Назавжди», «Адреналін». Упродовж багатьох років співочої кар’єри Андріана виступає співорганізатором та учасником благодійних концертів, виручені кошти з продажу квитків передаються на потреби важкохворих дітей та поранених бійців АТО. Зокрема, благодійний проект Андріани «Андріана та друзі Львівщини» допомагає дитячим будинкам та шпиталям.


В 2016 вийшла нова пісня «В нашому серці» та однойменний відео кліп. За словами співачки: «Після останніх подій в нашій державі, коли загинули люди на Майдані та почалась війна на сході України, в мене народилась пісня «В нашому серці». Я не хочу наголошувати кому вона присвячується, думаю, що коли ви її почуєте, то самі усе зрозумієте».

Після цього Андріана випускає сингл та відеокліп на пісню «Неба Мало» і вона стає крайньою на цьому етапі творчості артистки, яка співала переважно сумні, ліричні пісні про кохання.

Наприкінці 2016 року, Андріана наважується та кардинально змінює напрямок музики. І з романтичної перевтілюється на веселу, відчайдушну, «безшабашну» жінку, яка співає іронічні, жартівливі пісні з балканськими мотивами. До команди музикантів додається духова секція, колектив збільшується. Відтепер у команді Андріани п’ятеро музикантів, а це повноцінний музичний гурт, який називається «ВАLCANIC BAND».

За рік часу артистка та її команда випускають три відеороботи. Кліп на пісню «Ла-Ла-Ла», який стає новою візитною карточкою Андріани, та здобуває близько мільйона переглядів та позитивних відгуків, «Бред Пітт» відео, яке не зникає з екранів музичних телеканалів та остання робота «Не дала», яка з кожним днем набуває все більшої популярності.

Експеримент вдався, пісні співачки Андріани безперервно звучать на провідних музичних каналах та радіостанціях, опиняються на вершинах різноманітних хіт-парадів, артистку все частіше запрошують на ефіри, проекти та концертні заходи. Тому як заявляє сама Андріана: «Усе тільки починається!».

В 2017 році Андріана від’їздила концертний тур містами України. Відзначився він двома масштабними концертами в Києві у «Caribbean club» та у  Львові у «Malevich club» найбільшому в Західній Україні концертному майданчику. Повні зали, неймовірна енергетика, музика та пісні не залишили байдужим і найвимогливішого слухача. Фрагменти зі зйомок концерту у Києві показував канал М2, у Львові транслював – телеканал ZIK.

У 2018 році Андріану номіновано на звання «Співачка року» за версією премії каналу М2 «Золота Жар - Птиця». 

У 2018 році Андріана успішно презентувала пісню та відео кліп "Ой мамо". Ця композиція була написана другом співачки Андріани - Владіславом Левицьким. Цей талановитий музикант загинув декілька років тому, але через свої пісні він завжди з нами. Андріана цією піснею також несе меседж, що ми не повинні забувати талановитих людей, яких з нами немає, а нагадувати про їх творчість та талант всім навколо. Зараз відео робота має майже мільйон переглядів.

2018 рік для співачки завершився прем'єрою пісні "Ча Ча Ча" #Царівна.

На початку 2019 році співачка відзняла два відео кліпи на острові Балі. Прем'єра одного з відео на пісню "Ча Ча Ча" буде презентована вже у лютому цього ж року.

Нова пісня

Відео

bottom of page